• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  přidej se do našeho týmu!

  Baví tě s námi trénovat a chceš se Krav Maga věnovat i nadále? Nebo tě Krav Maga zaujala, ale bohužel není v tvých silách za námi tak daleko dojíždět? V každém případě tě v našem týmu přivítáme. 

  Instruktorský kurz Krav Maga probíhá vždy v létě a předchází mu tzv. PPI (program přípravy instruktorů), který má za cíl tě jednak náležitě připravit na úspěšné zvládnutí kurzu, ale také na tvé působení v roli instruktora/instruktorky. 

  Pro zvládnutí předchozích dovedností se využívají speciální cvičení během tréninků, kdy se postupuje od jednoduchých sebeobranných technik až po realistické simulace ohrožení/útoku a to ať se jedná o rychlost, tempo, počet útočníků, viditelnost či místo (např. se také pořádají semináře CQB (close quarter battle) pro širokou veřejnost, kde se trénuje v dopravních prostředcích kupř. v autobuse, tramvaji, metru a starých budovách) Ale i přes maximální snahu o navození realistických podmínek útoků a ohrožení je vždy kladen velký důraz na bezpečnost studentů. Krav Maga je styl zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Krav Maga je zkrátka stylem, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků.

  jak začít

  Nejprve určitě kontaktuj svého instruktora, poradí ti se vším, co budeš pro kurz potřebovat a pomůže ti s přihlášením.

  Prostuduj si praktické informace ohledně organizace kurzu, nalezneš je na odkaze ZDE.

  Přihlas se do programu přípravy instruktorů, všechny zájemce srdečně zveme na úvodní setkání, termín toho nejbližšího najdeš ZDE.