• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  Tréninky Krav Maga v Rokycanech

  Pravidelné tréninky pro dospělé

  Od 11. října 2023
  středa 18:00–19:30

  Cena

  Tříměsíční kurz
  2750 Kč

  Místo

  Tréninky probíhají v tělocvičně ZŠ Míru v Rokycanech.

  ZŠ Rokycany
  ul. Míru 64 (mapa)
  Rokycany

  Instruktoři

  Bc. Pavel Krystek

  Certifikace
  Civil

  Kontakt
  Telefon: 732 946 216
  E-mail: pavel.krystek@krav-maga.cz

   

  otázky a odpovědi

  Jak mohu začít trénovat?

  Ideální příležitost jak začít je zúčastnit se úvodního praktického tréninku/semináře.
  Úvod do Krav Maga - středa 4.10.2023  17:30-20:00

  Od října 2023 pořádáme tříměsíční kurz pro začátečníky - pokud máte zájem, pošlete své jméno a telefon na e-mail rokycany@krav-maga.cz.

  Nestihli jste začátek a chcete s námi ještě začít trénovat? Ozvěte se instruktorovi na e-mail rokycany@krav-maga.cz nebo telefon 732 946 216 (Pavel) nebo 777 856 948 (Milan). První trénink můžete vyzkoušet zcela zdarma.

  Náplň semestru

  Cílem je připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. 

  Co potřebuji

  Na první trénink je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko. Na následující tréninky bude potřeba pořídit suspenzor, chránič zubů a boxerské rukavice. Podrobnosti se dozvíte od instruktora.

  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  Další dotazy

  S libovolnými dotazy k tréninkům se obracejte na instruktora Pavla Krystka na telefonu 732 946 216 nebo e-mail rokycany@krav-maga.cz.